Olen väsind.Olen väsinud. 23.11.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen väsinud sellest et olen paha,kõike teen valesti,olen loll.Nimodi minule õeldakse pidrvalt ei tea kas olen tõeste suur viga ja loll.kõike teenvalesti ma ei tea kohe.Marika.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Puhkus taastab jõu ja reipuse ning eneseusu. Puhkus suurendab ka stressitaluvust, teistepoolset "nögamist." Tundes-teades, et oled hea, siis teiste ütlemine ei mõju. Ole hea, ole heatahtlik. Vead olgu selleks, et neist õppust võtta. Ära võta neid ütlemisi enesesolvanguna. Kui treener trennis sportlasele midagi ütleb, siis on harjutajal heameel. Selliselt, sportlaslikult, võta ka neid ütlemisi. Äkki ongi seal mõni õpetuseiva sees.
Võta elu-olu mänguliselt. Ja siis süda lustib mänguröömu. Rõõm on südames, mitte teiste ütlemisestes.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet