nootropil 06.06.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Teadmatus selle ravimi suhtes...
Olen tarvitanud Cipralexi 6 kuud ja lõpetasin kuuri ära...kuid nädalaga olid kõik haigusnähud tagasi :(
arsti juures käidud ja uued Cipralexid saadud ja veel Nootropili uimasuse vastu...
kas sellest võib sõltuvusse jääda ja siit ravimiinfolehelt ma välja ei lugenud et see peaks uimasust vähendama....
palun vastust...
ette tänades!!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt. minu varasemaid soovitusi. Kui harjutusi ei tee, siis JÄÄTEGI surmani neid rohte võtma!
Nootroopsed on head, aga kehaline aktiivsus on veelgi parem aju verevarustuse ergutaja. Sirutus-painutus harjutused (ka minu harjutus) on selleks vägagi hea. Päike, lained, meretuuled jne.
Inimene, tule rohtude maailmast tervislike eluviiside-harjutusete maailma. Saad tunda elurõõmu, energiat, tegutsemistahet - tahad isegi Maakera veeretama hakata, Linnuteel jalutada - Õnnelik olla.
Ole!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet