Mure. 04.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!Olen 32 a naine.Minul on selline mure, mis on piinanud mind juba aastaid, kuid arsti poole selle murega pöördunud ei ole, kuna teema tundub olevat piinlik.Nimelt sai kõik alguse punastamisest.Nüüdseks on sellest saanud juba hirm ja ärevus.Punastamisega kaasneb ka kätevärisemine.Täiesti piinarikkaks on saanud lõunad töö juures,kus inimesed istuvad ümber laua ja keegi ei pruugigi midagi küsida mu käest, aga mul on juba selline hirm ja ärevus seal lauas, et lihtsalt ei suuda seal istuda.Ja mis juhtub veel siis kui keegi midagi küsib-plaks näost tulipunaseks.See on nii piinlik, et sooviks surra sel hetkel.Ärevusega kaasneb ka valu meelekohtades ja kuklas.Ka poes ja rahvarohketes kohtades tekib aegajalt ärevus ja valu meelekohtades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge vastuvõtule.
vt. varasemaid ärevushäirega seonduvaid soovitusi.
Sportlik-tervislik eluviis, minu harjutus.
Parimate soovidga,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

mure tapab

mul on tunne, et köik, mida puutun, läheb katki vöi midagi juhtub, ühesönaga rikun ära. ei julgegi enam midagi teha. istun päevad läbi kodus, töölt lasti lahti ja ei leia ausalt mingit mötet enam.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Et mure ei tapaks, siis tuleb "tappa" mure. Ja vajalik on selgitada ka põhjused. Seega - tohtri vastuvõtuleja tulevadki lahendid. Üldtervislikud soovitused sobivad samuti nii lugeda ja seeläbi ka praktiseerida. ...

Loe edasi

mure

olen endaga puntras kas on võimalust oma muredest ka interneti teel vestelda

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Eesmärk ei ole vestelda, eesmärk on murest vabaneda!
Kui mure neti-võrgust läbi mahub, siis loomulikult!
Milles mure?
Ootan infot,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: