mis teha? 26.12.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere dr. Ennet ja ilusat jouluaega!!! Mul on suur mure millele teie oskate akki nou anda!!! Nimelt mul esinevad paanikahood ja viimati lisandus ka arevus, olen soonud ad-sid juba 3 aastat viimati oli 6 kuune vahe,kui koik hakkas jalle septembri lopus pihta!! See on jube piiin! Tundub et kui jatan rohud jargi hakkab koik mone aja parast otsast pihta ja iga kord nagu hullemini!!! Sellest tulebki hirm tuleviku ees,mis saab? Olen 25 aastan ja tahaks juba pikemat aega last muretseda ,kuid ei tea mida teha kui peaksin rasestuma ja rohud ara jatma,ma ei kujuta ette kuidas ma need 9kuud ilma rohtudeta ule elan voi akki voib moningaid rohte kasutada raseduse ajal? Selleks vajangi kellegi targema nou et mis teha ,kas muretseda laps ja vaadata kuidas asjad lahevad,sest tundub et see haigus kipub ikka ja jalle korduma,et siis ma nagu ei nae pohjust miks ootada!!!Aga koige selle tulviku ees ongi hirm et mis ikkagi raseduse ajal saab ja kas lapsel ei voi sama probleem tulevikus tekkida!!!! olge hea andke nou!!! sest lapse saamine oleks suurim soov!!! suured tanud

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Jalutamine, harjutused on hea ravim, Lapse ootus ja Laps on aga suurim õnn. Ilma kõhklusteta võtke ette see tervitustelegramm Kurepoisile ja kõik läheb hästi. Harjutustega alustage juba täna. Minu harjutus on käeparane ja lihtne - soovitan.
Kas Kurepoiss on ka lapseootel - soovib Last? Üheskoos otsustage, tegutsege, kasvatage.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet