mure 03.10.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Avastasin enda jaoks portaali Kliinik.ee ja nüüd olen sellest täesti sõltuvuses.Iga päev pean lugema,kellel jälle mida häda on.Siis aga poogin endale neid haigusi külge.Ausalt öeldes tunnengi ennast juba haigena.Tööl on ka nii igav,sellepärast loengi neid nn.kirjutisi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui sa tuled, too mul lilli, -
lillekesi armastan.
Sügisel neid vähe leida? -
Ühestainsast küllalt saan.
... (Anna Haava)
Lugege luuletusi, õppige neist kauneimad pähe, deklameerige siis töökaaslastele või endale.. Siis Töökaaslane hakkab Teiel ka lillekesi tooma?! Või proovige ise - yx ex-minister hakkas ka tööl "kätt harjutama" ja harjutab senini!
Igaühel oma pill, sellel mängib tirilil... (laulda rõõmsalt ja hoogsalt).
Kliinik.ee lugemine on vaid esmene samm, tähtsam on teine samm - tegutsemine nende nõuannete järgi. Tegitseda, tegutseda, tegutseda!
Kus see mure on - aega ju palju!
Carpe diem!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet