kas eluohtlik? 30.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Esitasin täna kysimuse, kas vöörutusnähud pole eluohtlik. Jäi vist lisamata, et neljandikuga saan hakkama, aga kui midagi äkilist juhtub, vöi ärevus on liiga suur, olen sunnitud lisa vötma ja khm...tunnistan nyyd yles, et öhtuti kasutan veel dimedrooli juurde, 1 tbl. ostan turult, aga töepoolest köik rohud tekitavad mulle körvalnähte, amitreptilin jubeda sudamekloppimise, nörkuse, xanax peas ja silmades raskuse ja iiveldusse, A.D. ma ei räägigi, ei saa muid rohte peale rivotrili vötta, pealegi jube hirm pea köigi rohtude ees aga kuidas vöidelda vöörutusnähtudega, mis tekivad kui riv. ära jätta? Vist ytlesin, et olin kuni viis öödpäeva yleval, siis ikka pidin minema rohtu kysima. Ära vöib surra? Eriliselt toituda mul raha ei jätku....näit. puuviljad, kohupiim, vöi mida vaja oleks, et nähte leevendada. Samas olen kogenud, et minu puhul ei aita miski. Unerohi, mis vahel välja on kirjutatud, ei möju yldse. Olen see 80 prts. töövöimetusega naine....aitähh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohud vajadusel - hea, harjutused - parem, uus hoiak e eluviis - kõige parem!
Mõtle ja tegutse - uut moodi!
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Lamotrigiin kasutamine

Tere, minu psühhiaater kirjutas mulle korduva depressiooni raviks välja , Lamotrigiini 25mg ja klonosepaam 0,5mg (vastavalt vajadusele).
Mõlemad on nagu bipolaarsuse raviks rohkem määratud?

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Tableti abi/osakaal depressiooini jt häirete ravil on 1/10, 9/10 sotsiaalse elukorralduse korrigerimine, kehaline aktiivsus ja harjutused, Relax harjutused, uued väärtushinnangud e "uued prillid". ( vt ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: