missugust ravimit tarvitada? 10.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Põen mitmekordset sügavat depressiooni psühhootiliste tunnustega. Ravimitest tarvitan edronaxi 4mg 2x päevas, bromazepami 1x hommikuti, clorpromasini 50 mg 3 tbl. ühtul, hypnogeni 10 mg 2 tbl õhtul. Seoses eesnäärme kasvajaga, mida on kiiritatud 2001 a. tarvitan österogeeni microfolliin, mis tekitab ärevust
ja pidevat nutuhoogusid. Österogeni tarvitamist lõpetada ei tohi. Millist ravimit kasutada õrevuse ja nutuhoogude leevendamiseks.?
Olen Teile vastuse eest ette tänulik.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võtate nii kloorpromasiini kui ka hüpnogeeni õhtul ning broomasepaami hommikul, siis nende a s e m e l võtaksin remerooni. Aga pidage eelkõige nõu ikkagi ravitohtriga.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet