Lisa küsimusele 40456 04.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Sügavad vabandused: kirjutasin Teile oma allergia ravimi toimeaine:cetiriziin ja palusin abi. Läksin automaatselt sassi ( jälle ärevus?). Ärevust püüan ma kontrolli alla saada cipralexiga ja pean otsusele jõudma: kas ja kui, siis millal ma peaksin uuesti proovima 5mg-lt üle minema 10mg-le. Kas pean ootama, kuni saan psühhiaatri jutule või saate soovitada ametialaseid tõekspidamisi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võite ise julgelt annusega proovida 5-lt 10-le ja kohe.
Tehke ka midagi muud head lisaks tablettide võtmisele. Ravim on ju ainult osakene võimaluste külluses tervise edendamise radadel.
Tegutsege,
Jüri O.-M. Ennet