konsultatsioon. 29.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, lugupeetud dr. Ennet!
Pöördun Teie poole murega. Kuidas saaks inimest suunata psühhiaatrilisele konsultatsioonile, kui potentsiaalne patsient ise ei näe selleks vajadust ja eitab täielikult oma probleemi. Kuid tal on laps, keda ema käitumine mõjutab ja last ei ole võimalik aidata.
Lugupidamisega Riina

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lahendeid tuleb otsida perearsti kaudu ning tulenevalt Lapse huve silmas pidades. Lapse kaudu jõuda Temani.
Haiguskriitika puudumine viitab tösisematele vaimse elu häiretele. Aga hinnangu saab anda ikkagi kõige täpsemalt psühhiaater.
Tervitusi ja kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet