Olen väga armukade 27.02.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 21 aastat vana neiu,4 aasta olen oma mehega ja olen väga armukade(mu armukade teeb väga raske elu ise endale ja mu mehele),lugesin palju ramatuid(psühhologia ja seksologia)aga see ei aita olla mitte armukade.
Kas psühhiator saab aidata(käisin psühhologi juures,aga see ei aita kahjuks)?
Ette tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Armastus on suhe, kahe inimese hingesuhe. See ei ole omand. Kui suhtude lähisuhtesse kui omandisse, siis sellest ka armukadesus. Selle hingesuhtega on aga nii, et suurim rõõm on andmisest, hingelisest andmisest. Kui Teil on küünal (nö hingeküünal) ja sellega süütate ka Tema "küünla," siis on ju kaks küünalt valgustamas, kaks soojust andmas - hingesoojust. Andes saategi.
Psühhiaater saab aidata, Teie sise-sasi-pundart korrastada üheskoos Teiega.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet