Kiirguskahjustus,aju 09.12.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas avaldub aju kiirguskahjustus,millised on esmased ja millised hilisemad nähud?(Näiteks:kaua aega röntgenis töötanud inimestel) Kas Eestis on võimalik leida selle kohta juhtumikirjeldusi jm. infot?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rö-kabineti tohtrid ja õed töötavad pika elu ja probleeme sellest ei. Ehituslikud normid ja töökaitse reguleerib selle.
Kus töötate? Millised on probleemid, kaebused? Mida tunnevad ja arvavad töökaaslased? Miks just aju probleem Teid huvitab?
Rö-kabineti spetsialistid saavad Teid siin konkreetselt "valgustada."
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet