ärevikule veel üks laps? 29.11.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ma ei suuda otsustada,kas olen võimeline veel ühte last kasvatama.esimene laps läheb juba kooli.nimelt kannatan ärevuse ja ka vahel paanikahoogude all.tegelikult tahaks ikkagi aga ei julge oma närvisüsteemi pärast.kardan et kui teada saan et olen rase,siis sattun sellisesse paanikasse et....Kas on teil sama probleemiga patsiente olnud?ettetänades mirjam

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Elu suureks eesmärgiks on ka - elu edasi kanda.
Inimene on sündinud siia ilma selleks, et olla õnnelik ja Laps on üheks olulisekmaks selles vallas.
Olge õnnelik praeguse Lapse pärast ja veelgi õnnelikum uut oodates.
Parimate soovidega Teile kõigile,
Jüri O.-M. Ennet