Info rohu kohta 22.03.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, kas oleks võimalik teada saada SOLIAN`i kasutusala. Milleks seda välja kirjutatakse, kas on tõesti skisofreenia? Veel tarbin CIPRALEXI ja Xana`i

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milleks kasutatakse soola? Toitainete soolamiseks, toidu maitsestamiseks, sajas eri kohas. Soliani (Amisulpriid) kasutusala psühhiaatrias on ka mitmekülgne: meelepetted, mõtlemishäired, luul, emotsionaalne tuimenemine, tahtesfääri aktiivsuse alanemine jne. Kasutatakse ka skisofreenia puhul. Miks tohter Teile seda rohtu pakkus, seda küsige ikkagi temalt, tohtrilt!
Head koostööd tohtriga soovides,
Jüri O.-M. Ennet