on mul veel lootust normaalseks saada? 11.01.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mida teha kui väga paljud asjad ajavad endast välja?Vihastun nii kergesti teiste peale,lapse peale,mehe peale...Öösel magada ei saa normaalselt.Nutan tihti iga väikse asja peale.Tundun endale juba närvihaigena.On äkki mingit rohtu mida apteegist küsida närvide rahustamiseks?Arsti juurde ma ei lähe mingil juhul.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Valik on Teie. Keegi sundida ei saa. Aga kui enda jõud ikkagi asjast üle ei käi, siis üks normaalne inimene ikka tohtri juurde läheb küll.
Apteegist on võimalik saada vabamüügiletist rahustat teed joogiks. On ka und soodustavaid vahendeid. Püüdke unega asjad korda saada, siis saate samm-sammult ka teisi asju korraldada.
Mis on probleemistiku PÕHJUS? Seda on vaja muuta, kõrvaldada.
Head normaliseerumist!
Jüri O.-M. Ennet