kusimus 15.10.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kas rasedusvastaseid tablette tohib tarvitada koos antidepressantidega(nycoflox)?

liisa

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui Teil söbralikud suhted Kurepoisiga ning hetkel Tite-soovi ei ole, siis kasutage neid Anti-Tite-Pille!
Mind huvitaks palju enam, et mida teha ja kuidas olla, et seda AD (Nycofloxi) vötma ei peaks.
Vöib koos tarvitada.
Millal Titeplaanid? Sellel sajandil vaja see asi ikkagi ära korraldada! Iga inimese yheks yllaks eesmärgiks (kui Loodus-Taara vöimaldab) ikkagi ka oma Laps(ed). Kas meie mötte-skeemid yhtivad, Liisa?
Parimate soovidega,
Jyri O.-M. Ennet