20 aastat vanem mees 02.08.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mul on selline mure, et mul on mees minust 20 aastat vanem ja ennem kui me kokku kolime, ta ütles, et seksime kord nädalas. Tähendab ennem koos elamist pannakse põhimõtted paika. Kuidas ma seda võtma pean? Ja kas ta ei taha mind? Muidu siiani on voodielu suurepärane olnud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võtke seda nii, et Ta seksib kord nädalas ja soovib Teid. Seks ei ole muidugi "puulõhkumine" ja seda kordade arvu ei maksa seetõttu tähtsustada, tähtis on kvaliteet e rahuldus. Kui senini on suhted suurepärased olnud ju siis on ka edaspidi.
Milles see mure on? Muret ju ei ole. Nautige seda, mis on.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet