tasakaaluhäired 14.07.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tarvitan Xanax Tm XR 0.5 mg, ilmselt sellest on mul veidi häirivad tasakaaluhäired.Kas ma võin samaaegselt selle vältimiseks kasutada stugeroni tablette?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teie noorus? Teie probleemid, et vajadus Xanaxit võtta?
Neid küsimusi arutage üheskoos tohtriga.
Põhimõtteliselt võib neid rohte üheskoos tarvitada - toimed eri valdkondades.
Kaunis soovitus siiski mitmete rohtude võtmisel - võimalusel ärge neelake neid korraga, vahe olgu 30 - 45 minutit.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet