tursetes paanikahaige 12.03.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, olen 15-st eluaastast kannatanud paanikasündroomi all ja hädaga sünnitasin 2 last. Ei aita cirpamil, xanax,jne. Olen kaotanud lootuse elule. Ja lisaks olen aastaga võtnud juurde vee arvelt st. mul on veepeetus, 40 kg.? Olen igati kontrollitud, pole ei neerud, ei süda, ei kilpnääre. Ahastus!!! Diureetikumid ei aita- müstika! (trifas 200, furosemiid jne) Kas on võimalik, et selline seletamatu veepeetus on tingitud mu rikutud ja piinatud närvisüsteemist? Mitte ükskki arst ei saa aru, mis mul viga on. Ja - mul oleks vaja teha taandushüpnoosi. Kas Teie oskate viia mind "tagasi koledasse lapsepõlve", et ma aru saaksin, mida kardan? Tänan.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Pange see lapsepõlv täieslises alasti-olekus paberile (PIHTIGE), seda teistele ei näita. Tulge vastuvõtule.
Tervitustega,
Jüri o.-M. Ennet