gripp 24.05.02 / Perearst

Külastaja küsib:

tere dr.Merilind!

neli nädalat tagasi külmetasin ja haigestusin grippi, mida põdesin üle nädala. kuid probleem on selles, et siiamaani on valud liigestes ja lihastes. käisin ka perearstil,tehti vereproov, mis oli korras.kas on normaalne, et need valud nii kaua esinevad või on tegemist millegi tõsisemaga?
ette tänades noor naisterahvas!

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud küsija.

Kahjuks ei ole Teie kirjas piisavalt informatsiooni valude
intensiivsuse, aja perioodi ning seostega muude näitajatega. Tavaliselt
viirusinfektsiooni järgselt lihase- liigesevalud nii kaua ei kesta.
Soovitan täpsustada valude intensiivsust ning ulatust ning pöörduda
uuesti arsti juurde. Vajadusel saate oma küsimust täpsustada ja saata
uuesti.

Lugupidamisega,
dr. Eero Merilind
perearst