Viirus, gripp või hoopis miskit muud? 15.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Tänaseks olen nädala olnud siis “haige”
Kurk valus, rögane köha, kõige suuremaks mureks on palavikutunne, nagu oleks 38+ palavik aga kehatemp on sujuvalt kuni 37,2. Vaevab meeletu nõrku, uimasus, segadustunne.
Käisin ka paar päeva tagasi emos, kuna enesetunne oli niivõrd halb ja raske ning valus hingata. Seal öeldi, et kõik on korras ja see on ärevusest, pingetest.
6 päeva tagasi ka vahetasin välja enda beebipillid.
16.09.23 lõpetasin ka arstiga kooskõlas AD võtmise ning ka see on väga raske protsess olnud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie probleemistik on keerukas, arvuti teel seda ei saa lahendada. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi