Suvalisel hetkel okse reflex ja öökimine 26.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen hetkel Austraalias ja on selline probleem tekkinud tervisega,et olen hakkanud suvalisel hetkel öökima ja koguaeg on tunne nagu oleks karv kurgus.Tihti esineb suitsetamise ajal ja peale suitsetamist aga vahepeal kah jumala suvalisel hetkel.Olen mõelnud,et äkki külma saanud või mingi söök ei sobi aga seda esineb kah siis kui pole midagi söönud olen proovinud Strepsil tablette aga need pole aidanud,et küsiks mida oleks tark proovida mis võiks aidata.kindlasti võib olla kah põhjus toitumises või ei sobi see tubakas mida suitsetan aga kuna see juba pikemat aega kestnud siis mõtlesin,et tark oleks küsida mida arst arvab ja soovitab.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arst soovitab minna arsti vastuvõtule. Ka Austraalias on neid nähtud. Katsetada võib käsimüügiravimitega, nt omeprazol 20 mg 2 x päevas 30 min enne sööki. Ja muidugi loobumine suitsetamisest !!!!

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi