puukborrelioosi tüsistused 01.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Leidsin kehalt puugi ja arstlik analüüs leidis,et borrelioos on enam vähem juba põetud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks on Teie antud info väga vähene, et midagi sisulist soovitada. Kindlasti ei ole uinuti sobilik pikemaks kasutamiseks, sellest võivad olla osad Teie tervisemured. Saan soovitada head koostööd oma perearstiga, laiahaardelise raviplaani koostamist ja teostust. Ravimid, taastusravi, psühholoog jm.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi