Punni laadne suus 07.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, avastasin hiljuti suust tarkusehammaste juurest sellise imeliku punni laadse, ei ole kindel kas selline teema on siit sobiv küsida üldse. Millega võib tegu olla sellise kohapeal ja kas on põhjust muretsemiseks? Mõlemad tarkusehambad on välja kasvamas.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu, oletada ei saa. Saan soovitada vaid pöördumist oma perearsti vastuvõtule, edasisi uuringuid ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi