Valu ühel pool kurku 25.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Mure on kurguvaluga, tekkis umbes 7 päeva tagasi ja on vaid ühel pool kurku, annab teada neelates, hääl ära ei ole, haige samuti pole.
Töötan laeval ning kajutites on kuiv õhk, proovisin ära ka aroomiõlid, mida panin õhuniisutajasse.
Viimati olin haige umbes 4 nädalat tagasi, täiesti tavaline külmetus.
Kas oskate arvata mis võib olla valu tekitaja?
Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
PAitab olema ülemiste hingamisteede infektsioon. Esialgu käsimüügiravimid apteekri soovitusel. Kui vaevused üle 2 nädala, siis arsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi