Muna kaela piirkonnas 09.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Selline mure, et kui ma söön tekib vasakule poole muna (enam vähem tennise palli suurune). Tekib ootamatult. Üldiselt kuus 2-3 korda, alati söömise ajal. Kestnud on see mingi üle 1 aasta.
Kui ei söö hakkab tasapisi vaibuma.
Oskate öelda mida edasi teha?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah oskan, koostöö arstidega, kes saavad Teid vahetult uurida ja ravida. Mõtleksin ka süljenäärme probleemile. Kui tõesti tekib tennisepallisuurune turse ja oluline talitlushäire, siis võib sellega ka pöörduda kohe EMO-sse, ultraheli ja CT uuringuks.

Head tevist soovides,
Madis Veskimägi