ekseem käel 13.01.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Millega võib olla tegu millega ravida. Foto on tehtud peale kreemitamist seega toon on ketendusel petlik. Enamasti on see punasem ja valge ketendus peal.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt tuleb selgitada lööbe põhjus. Siis seda võimalusel muuta. Seda saab teha arsti vastuvõtul, edasi täpsustavad uuringud ja põhjusele toimiv ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi