Tolmu lõhn ninas 27.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.Tuli hirmus köha ja oli ka nohu paar päeva.Nüüd poolteist kuud hiljem on endiselt köhatused järel ja ajab röga üles.Mis kõige häirivam on tihtipeale tolmu lõhn ninas peale haigestumist

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu. Koroonast lõhnataju häire ?? Oletada ei saa. Saan soovitada pöördumist arsti vastuvõtule, uuringud, ravi. Kas suitsetate ??

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi