Lõug naksub 19.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Käisin mai 2023 lõuaoperatsioonil ja peale seda on lõug naksuma jäänud ja teine asi on see et kui huul on endiselt natuke tuim ja suriseb kui vastu minna et kas see probleem ei lähegi kunagi ära? Huul ei häirigi nii väga aga kui iga väiksema liigutusega lõug naksub ja ebamugav süüa siis ikka häirib küll väga ja tunnen muret et kas see võib ise kuidagi ära minna või oleks vaja sellega kuhugi pöörduda ja siis kuhu?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on mitu. Oletada ei saa. Saan soovitada pöördumist arsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi