3 nädalasele lõug väriseb söömise ajal 21.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen tähele pannud viimase nädala jooksul, et minu kolme nädalasele lõug väriseb söömise ajal (saab rinda). Tavaliselt on see olnud nii, et ta puhkab söömisest ning enne edasi söömist on lühiajaline värin ja jätkab söömist.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
See kirjeldus ei ole haiguslik. Igaks juhuks rääkige sellest oma perearstile, ehk ta leiab midagi, mis vajaks täpsustamist.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi