Pärmseen uriinis 22.11.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Andsin hiljuti uriinikülvi põiepõletiku kahtlusega. Külvist tuli välja pärmseen uriinis 39 ühikuga ?E6/L?. Kas on tegu lihtsalt nn “saastunud” prooviga või on põhjust muretseda? Põiepõletikku külv ei näita.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahtlustan, et ümberkirjutamisega on mõni oluline detail kadunud. Saan soovitada pöördumist arsti vastuvõtule, kõigi andmete arvestamist ja vastavat käsitlust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi