Eritis pärasooles, valu 19.11.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Aegajalt tuleb nagu vedelat eritist niisama teinekord ja raskemal hädal käies.Samuti käib kaasas äge alaseljavalu.Ning pissile ajab tilgutamisega.Raske istuda ka.Kunagi kaebasin arstile seljavalu, sai retseptiga valuvaigisteid kuid ega nad eriti ei aidanud.Probleem alles.Neist hädadest lahti ei ole saanud ikka.Kunagi lisaks diagnoositi veel sooleärritussündroom.Kunagi tegin eesnäärmetesti, ei näidanud midagi.Mis see on?Kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ikka perearst. Vaevuste analüüs, uuringud, edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi