Kaela veresooned 11.11.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Nimelt olen mures, kas kaelal olevatel veresoontel on tavalised sellised "sõlmed" või kuidas neid nimetatakse? Või on tegu millegi halvaga.
Tekivad just pingutusel (raskuste tõstmisel, nuusates jm) Tavaolekus neid silmaga näha pole.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Olen veidi mures. Soovitan südameuuringuid, ehhkkardiograafia jm. Siis edasine.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi