Kaela peal laigud 19.01.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Vasakul pool kaela kus rangluu on tekkinud kaks sinist laiku. Näitasin perearstile ka ja tema ütles, et veresooned kumavad läbi. Mulle siiski tundub see kahtlane. Lisan pildi palun ka teie arvamust kas see pole midagi tõsist.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Mulle tundub, et leid kahtlane ikka ei ole. Kindlasti mõistlik jälgimine ja uute leidude korral taas perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi