Vereanalüüsides pikalt olnud muutused ja mis neid põhjustada võib. 18.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Kaks aastat tagasi peale koroona põdemist jäi Hb madalaks - 110 ning pole siiani normi saanud. Rauapuudust pole ja ferritiin normis. Umbes aasta tagasi kardioloog diagnoosis vasaku vatsakese suurenemise. Alates tänavu kevadest kummaline pea ja käte higistamine lisaks suuremale väsimusele ja jõu vähenemisele, aga muidu norm. olla. 31. aug. puuk, aga analüüsid kolme nädala pärast negat. Sept. alguses öösel tugevad jalakrambid, lasksin Synlabis analüüsid teha, sete 120.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie probleemistik on keerukas, arvuti teel seda ei saa lahendada. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi