Pikaajaline köha 24.08.23 / Perearst

Külastaja küsib:

53.aastasel füüsiliselt aktiivsel mehel pikaajaline köha (vähemalt 3 kuud), algul oli pigem pikali olekus, nüüd hood sagenenud. Tarvitanud käsimüügiravimeid, aga need pole aidanud. Ei suitseta, alkohol jaa. Jõudlus sama. Arstile ei lähe - sestap küsimus siia, kas võib olla tõsisem probleem?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arusaadavalt ei saa ma midagi konkreetset oletada ja ravi määrata. Saan soovitada head koostööd oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi