Vereproovi vastustest ei saa aru 22.08.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Mul oli mononukleoos novembri kuus ja alates sellest ajast olen ennast halvasti tundnud. Siiani on sümptomeid, näiteks väike palavik ja petehhiad kàtel.
Käisin nüüd uuesti ebv vereproovil aga ei saa tulemustest aru. Mida need tàhendavad? NAKATUMISEST ON MÔÔDAS 10 KUUD.

EBV VCA IgM QN 66.3

EBV VCA IgG QN 280

EBV NA IgG QN 16.3

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Laboritel võivad olla normipiirid erinevad. Täpne vastus analüüsi määranud arstilt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi