Miks lapsel on üle poole aasta juba nohu? 03.08.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Miks lapsel on üle poole aasta juba nohu? Kogu aeg on nohu ja aevastab. Nuusates tunneb toidulõhna. Nina on pidevalt kinni.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Mitu erinevat põhjust. Kirjeldus veidi napp, et midagi täpsemalt arvata. Saan soovitada perearsti konsultatsiooni, uuringuid, vajadusel e konsultatsioon KNK arstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi