d-dimeerid 25.07.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Loodan,et olete õige arst kellelt küsida.Avastasid digiloost,märtsis võetud vereproovid d-dimeer 0.74
ülejäänud proovid kõik korras.EKGd tehtud mitu korda ja alati korras,ka nüüd juulis korrad.Tehti ka 24h holter,305 vahelööki,pidid ohutud olema.Millal dimeeride näit muutub ohtlikuks?Võtan igapäevaselt ilusti vererõhu ravimeid.Alustasin uuesti AD kuuriga ja nüüd juurde xanaxit.Vahelööke tunnen tõesti nüüd tänu xanaxile poole vähem.Vasak käsi valutab paar nädalat juba,pigem selline luu valu.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on palju. Kirja teel ei saa diagnoosida ega ravida. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi