Vaktsineerimine 07.05.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on suvel 2020 kompuuterdiagnostikas tuvastatud põrnaarteri aneurüsm, mis praegu ootel ehk aasta jälgimisel ja suvel tuleb otsus, mis edasi. Uuringu alus oli d-dimeeride tõus 1,6. Vahepeal vereanalüüsi tehtud ei ole, nüüd 06.05.21 seisuga on d-dimeerid ikka 1,258. Eelmine suvi on tehtud ka jala veenide uuring, mis oli korras.
Minu küsimus on, et kas võin teha praeguse viiruse vastu vaktsineerimist.
Mul on Teie vastu suur respekt ja usaldus.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, minust mitteolenevatel põhjustel jõudis teade Teie küsimusest minuni suure hilinemisega.
Isiklikult arvan, et võib teha koroona vaktsinatsiooni. Kuid arst vaatab Teid üle ja teeb konkreetse otsuse.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi