Paistes näpud 08.06.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kas see on normaalne, et suvel sooja ilmaga, kui olen õues nt tund aega kõndinud, lähevad sõrmed natukene paiste?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui puudub hommikune sõrmeliigeste turse ja jäikus, vaevus tekib palava ilmaga ja käed rippes, siis ei mõtleks mõnele haigusele. Aga mõistlik jälgimine ja perearsti ülevaatus tuleb alati kasuks.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi