luma kurgus 29.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

pidevalt on klimp kurgus mida vaga raske alla neelata või välja sülitada,asi rohkem ninaneelus kui kurgus ja see on olnud ikka terve elu

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Midagi konkreetset diagnoosi ja ravi kohta ei ole võmalik inimest nägemata ütelda ja oletamine ei ole eetiline. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid, ravi. Ainult nii on võimalik edasi liikuda sisulise lahenduse suunas. Mõnikord võtab see kauem aega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi