Köha 21.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Ma olin eelmine aasta päris palju haiguslehel probleemiga, et mul on köha. Igakord olid samad sümptomid: nohu, köha ja palavik (37.5 - 38). Praeguseks on läinud köha nii hulluks, et mitu korda päevas ajab oksendama. Kas ma peaksin kuidagi ravima seda või läheb ise üle?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Midagi konkreetset diagnoosi ja ravi kohta ei ole võmalik inimest nägemata ütelda ja oletamine ei ole eetiline. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid, ravi. Ainult nii on võimalik edasi liikuda sisulise lahenduse suunas.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi