Punetavad käed. 24.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Probleem punetavate kätega. Algas kuskil 2 kuud tagasi umbes kui langesin stressi/depresiooni jne. Tänaseks olen natuke nendest juba paranenud aga käelabadega toimub mingi imelik asi. Käsi ülevalpool hoides tunduvad käelabad normaalsed. Käed külgedel lastes lähevad käelaba seljad suhteliselt kiirelt punaseks, uuesti käed körgemale töstan lähevad normaalseks tagasi Sügelust ja muid ilminguid ei ole. Kreemitades tundub, et punetus võimendub. Milles asi olla võiks ? Tehti ka vereproovid, kui esinest korda avastasin(olid korras)siis aeti Stressi kaela. Tundub et siiamaani ei ole paremaks midagi läinud kätega. Ja kästi määrida anti ekseem kreemiga mis apteegist saadaval on aga muutusi ei ole.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on mitu, konkreetset diagnoosi ja ravi ei saa anda. Saan soovitada vaid koostööd, diagnoosi ja ravi leidmist oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi