jalatallad valutavad ja punetavad ka varbad kaasarvatult. 15.04.18 / Perearst

Külastaja küsib:

jalatallad valutavad ja punetavad ka varbad kaasarvatult.
Millise eriarsti poole pöörduda. Perearst ei tea põhjust

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vabandan hilisema vastuse eest. Taldade valu on sageli seotud pöiavõlvi lamenemisega või "kukekannusega". Punetus jälle võib olla tingitud erinevatest nahapõletikest. Kui valutaks suure varba põhiliiges, siis mõtleks podagrale. Usun, et perearst vaatab rahulikult kõik üle, teeb vajadusel mõned uuringud, korraldab konsultatsioonid ja leiab kindlasti parimad lahendused
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi