jalad valutavad , on tekkind lohk reiele ja samuti sinine see koht 22.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Millest võib tekkida jalgade valu. Samuti on säärele tekkind lohk ja ümbert on sinine ja justkui sinine joon mis meenutab sinikat. Ära löönud ei ole ja valu säärtes ja jalgades üle nädala.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on mitu, konkreetset diagnoosi ja ravi ei saa anda. Saan soovitada vaid koostööd, diagnoosi ja ravi leidmist oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi