soolehaigused 21.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, tegin kodus peitevere kiirtesti, mis oli positiivne,õrnalt oli triip näha.Arst saatis uuringule uue proovi ja see oli 15.Kas põhjust kahtlustada kasvajat.Kõht muidu alguses kinni ja siis teistkorda minnes lahti ja vahest pärak sügeleb.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kasvaja võimalus nende tulemuste juures on väike. Vajalik ikka koostöö oma arstidega. Kõhukinnisuse ennetamine, kordusuuringud.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi