Väike must kriips küünel (või selle all) 13.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Paar päeva tagasi panin tähele küünel olevat musta kriipsu.
Mis võib olla selle põhjuseks?
Kuna ise viibin pikemat aega välismaal siis kahjuks perearsti juurde minna lihtsalt ei saa.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !

Näen vaid väikest pruuni täpikest küünel. Ei näe selles midagi ohtlikku. Jälgimine, kui tekib tumedam triip, mis täidab kogu küünealuse pinna, siis on vajalik arstikülastus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi