Silmapõletik? 20.02.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! 3 päeva tagasi läks mul silmalaug paiste ja paari tunni möödudes läks ka silmaalune punaseks ja paiste. Järgmine päev üles ärgates märkasin juba,et alumisel silmaäärel seespool on kõik punane ja selline punn on ka millest tuleb mäda,pilgutada on samuti valus. Millega võib tegu olla ja kas see möödub ise või peab ravima?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kirjeldus meenutab odraiva. Üldiselt paraneb ise, leevendust toob OCUFLASH SILMATILGAD 10ML. Kui mitte, siis arst aitab.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi