Mul lõi öösel terav sähvatav valu vasakul pool rinnus ja on senini kurnav tunne südame piirkonnas.Kuhu peaksid põõrduma? 09.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Hommikupoole öösel lõi terav valusähvatus vasakul rinnus mille parke ärkasin.Algul oli valus liigutada.Nüüd on senini rusuv tunne rinnus vasakul.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
VAevus vajab kindlasti täpsustamist. Teie vanuses mehel järsu algusega rindkerevalu on erakorraline olukord, vajalik on kiirabi kutse, EKG, vältida koormust.
Oletan, et selle aja peale on vaevus lahenenud. Aga õppida sellest saab ikka.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi