Tõmbab ja hoiab kõhtu sees 30.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Hommikul on kõht sissetõmbeasendis,nagu vibu...mul ka krooniline gastriit diagnoositud,kuid selliseid sissetõmbeid pole olnud,pidevalt ebamugavustunne kõhu alaosas, manustan ka omeprazoli.Kas doktor oskaks natuke abistada?Kaalulangus on samuti!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei hakka oletama. Teie küsimuses on mõned murekohad, mida on vaja täpsustada arsti vastuvõtul, vajalik on ka gastroskoopia.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi